Jutranji prevoz do enega od okoliških letališč, od koder z enim vmesnim postankom poletimo proti Los Angelesu. Po pristanku prevoz do nastanitve. Nočitev.
Kalifornija in narodni parki
Kalifornija in narodni parki
Potovanje med nepozabnimi narodnimi parki in utripom milijonskih velemest
Cene
- Najmanj 20 potnikov 2.890€
- Najmanj 15 potnikov 2.990€
- Najmanj 10 potnikov 3.090€
Vključuje
Letalski prevoz, letališke pristojbine, prevoz do letališča in nazaj, prenočevanje v hotelih 3*** z zajtrki, avtobusni prevoz po programu (ustrezen kombi, če bo manj kot 15 potnikov), vstopnine v NP, oglede s slovenskim vodnikom, nezgodno zavarovanje.
Obvezna doplačila
Napitnine 50 USD (za osebje v hotelih in restavracijah).
Vizumi
Osebe, ki so po 1. marcu 2011 potovale v Sirijo, Irak, Iran, Jemen, Somalijo, Libijo ali Sudan oz. imajo ob slovenskem tudi državljanstvo katere od teh držav, morajo zaprositi za vizum na veleposlaništvu ZDA.
Zahodni del ZDA
Vabimo vas na nepozabno pot po zahodnem delu ZDA, ki smo ji poleg sončne Kalifornije dodali še neustavljivo privlačnost ameriških narodnih parkov.
Zemljevid po dnevih
Galerija
Izjave naših potnikov
Morda vas zanima tudi …
Oglejte si nepozabna potovanja, ki vas bodo začarala za vedno...